Ważny komunikat. Zawieszenie zajęć od 24.10. do odwołania

Grafika w niebieskiej tonacji. Rysunek wirusa - kuli z wystającymi wypustkami. Na środku sumbol krzyża w białym kółku i napis - Ważny komunikat. Na dole logotyp - litera K w okręgu i napis Ośrodek Kultury Kraków-nowa Huta

Kochani Uczestnicy zajęć i wydarzeń Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta!

Z wielką przykrością musimy znów to napisać. W związku z nowymi obostrzeniami mającymi na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa Sars-Cov-2 podjęliśmy decyzję o ZAWIESZENIU OD 24 PAŹDZIERNIKA 2020 r. DO ODWOŁANIA wszystkich stacjonarnych zajęć i wydarzeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta.

Pozostaniemy jednak z Wami w Internecie. O działalności on-line będziemy informować niebawem na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Kluby Rodziców on-line w listopadzie 2020

Mamy nadzieję, że tym razem powrót do naszych klubów będzie możliwy szybciej niż miało to miejsce wiosną. Najważniejsze jest jednak zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, dlatego na bieżąco będziemy przekazywać informacje.

Trzymajcie się zdrowo i uważajcie na siebie.

Małgorzata Jezutek – Dyrektor
i Pracownicy Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta
Kraków, 23 października 2020 r.

Dostępność

Dostępność – to zapewnienie takich samych możliwości wszystkim ludziom, bez względu na ich ograniczenia. Także osobom z różnymi niepełnosprawnościami i osobom o innych, szczególnych potrzebach. g/Głusi, osoby słabowidzące i niewidome, o ograniczonych możliwościach poznawczych, ale też seniorzy, kobiety w ciąży, osoby z dziećmi i inni – szczególne potrzeby są lub mogą być udziałem każdego z nas. Dlatego zapewnienie dostępności jest sposobem na realizację praw człowieka, a dbanie o godność każdego człowieka stanowi obowiązek instytucji publicznych. Także instytucji kultury – jak nasza.

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta podejmując wyzwanie zapewnienia dostępności na wielu płaszczyznach działalności, rozpoczął między innymi prace nad swoją internetową wizytówką – witryną www. Do czasu ich zakończenia i uruchomienia nowej strony jej dawna wersja będzie nadal aktualizowana. Jednak już teraz gwarantujemy możliwość uzyskania podstawowych informacji o Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta, w sposób gwarantujący równy dostęp dla wszystkich. Zapraszamy też na strony instytucji w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Youtube i Twitter – gdzie publikować będziemy informacje w sposób dostępny, oraz na stronę Biuletynu Informacji Publicznej.

Skip to content